3,5 milióna ľudí sledovalo naživo jedinečný event vo Fortnite

Fialová kocka v hre explodovala.

Už dve sezóny sa na mape Fortnite nachádzala záhadná fialová kocka, ktorá vydávala divné zvuky, pri svojom pohybe ničila objekty a generovala pole s nízkou gravitáciou. Hráči sa snažili predpovedať jej smer a potom aj dôvod jej existencie. Ten neviem ani dodnes, ale už nás to trápiť nemusí, kocka je preč.

Včera vo večerných hodinách bol vo Fortnite Battle Royale ďalší z jedinečných eventov. Naprieč všetkými hrami, naprieč všetkými platformami, všetci hráči v zápase Battle Royale mohli naživo sledovať, ako kocka explodovala, následne všetkých preniesla do inej dimenzie, na čo ich záhadný motýľ preniesol späť na mapu Fortnite. Lokalita Loot Lake tak po včerajšku ostala navždy zmenená, ostal tam kráter ako aj vysoké kamenné stĺpy. Priamo počas multiplayeru tak hráči mohli zažiť krátku cut-scénu.

Celé to divadlo vyzeralo nejak takto:

Navyše, množstvo hráčov nemohlo byť práve vtedy v PC, konzolovej alebo mobilnej verzii Fortnite. Dva milióny ľudí sledovalo event na Youtube a ďalší milión a pol na Twitchi. Fortnite tak naraz sledovalo viac ako 3,5 milióna ľudí. 

Loot Lake sa zmenilo na Leaky Lake a momentálne vyzerá takto:

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!