AO Tennis ohlásené, vyjde už v Januári

Má sa jednať o najpokročilejší tenis, aký kedy na konzoly vyšiel.

Máme tu rozličné športové hry. Futbal, hokej či basketbal majú dlhoročné a veľmi úspešné série. To sa však o tenise povedať nedá, ale zmeniť to chce Australian Open Tennis. Ten sa chystá na vydanie pre Playstation 4 a XBOX One už 16. Januára.

Podľa slov jeho autorov, malo by sa jednať o najpokročilejší tenis v histórii videohier. Pomôcť tomu by mala aj AI, ktorá je založená na analýze hry profesionálnych hráčov za posledných 10 rokov. Ďalšou vecou, ktorá by mohla fanúšikov pritiahnuť je aj oficiálna licencia pre Australian Open.

Ďalej vývojári z Big Ant Studios sľubujú oficiálne licencie tých najlepších hráčov na svete, ako je Rafael Nadal, či pri ženách Angelique Kerber. Pre čo najväčšiu autentickosť boli hráči do hry naskenovaný za pomoci 3D skenera a bola použitá technológia motion captured, aby boli animácie čo najvernejšie.

Režimy ako dvojhra, štvorhra či zmiešaná štvorhra sú samozrejmosť. Tak isto aj online zápasy, či režim kariéry, kde môžete hrať s vaším obľúbeným hráčom, či si jednoducho vytvoríte vlastnú postavu a hráte za ňu.

Čo však vzbudzuje trocha obavy, je fakt, že hra niečo viac ako mesiac pred vydaním nemá žiaden gameplay záber. Či sa tak sľuby vývojárov podarí naplniť sa zrejme dozvieme až v Januári, kedy hra vyjde.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!