Battalion 1944 čoskoro postúpi do Early Access

Bulkhead k tomu vydáva aj reveal trailer + stanovuje dátum beta víkendu.

Je naozaj skvelý pocit, že po toľkej práci môžeme Battalion 1944 odovzdať do rúk hráčom,“ vyjadril sa Joe Brammer, vedúci v Bulkhead Interactive. „Hru sme spolu našimi podporovateľmi z Kickstarteru testovali za zatvorenými dverami. Teraz je na nás, aby sme ju posunuli do Early Access a pomohli tak niečomu, čo sa môže stať jednou z najlepších kompetitívnych FPS doteraz.

Pred oficiálnym spustením Early Access prebehne exkluzívny beta víkend od piatka 19. januára až do nedele 21. januára. Ak by ste sa ho chceli zúčastniť, neváhajte sa prihlásiť v tomto linku. Tí, ktorí hru podporovali už počas kampane na Kickstarteri alebo Humble Bundle, budú mať prístup zabezpečený automaticky.

V bete si budete môcť zahrať mapu Manorhouse V1 v režime Domination a mapu Liberation v celkom novom režime nazvanom Wartide. Autori sľubujú hráčom dôkladne nadizajnované mapy a perfektne spracované zbrane pre vybalansované vzájomné strety. To všetko má spolu vytvoriť autentickú atmosféru Druhej svetovej vojny.

Dôkladné porozumenie tomu, aký intenzívny konflikt bol Druhá svetová vojna, bol pre nás kľúčový. Horečnosť a zároveň autentickosť sa, myslím, odzrkadlí aj v reveal traileri. Chceli sme sa uistiť, že mapy  budú skutočne kompetitívne a autentické, čomu dosť pomohli naše výlety do Normandie.

Early Acces príde so šiestimi zatiaľ bližšie nešpecifikovanými módmi.

Battalion 1944 sa začne predávať za 14,99€, čo je menej ako najspodnejšia hranica, s ktorou sa počítalo vo fázi kickstarteru. V dôsledku toho dostanú tí, ktorí hru podporili, unikátne skiny určené iba pre nich + nejaké kozmetické doplnky spolu s lootboxami označenými ako „vanity loot crates“, čo vo voľnom preklade môže značiť niečo ako „zamerané na pýchu, dosiahnutý úspech“. Predpokladáme teda, že budú obsahovať veci, ktoré jasne poukážu na to, že hráč titul v minulosti podporil.

Dátum vstupu Battalion 1944 do Early Access bol stanovený na 1. februára 2018.

Premiérový trailer si môžete pozrieť nižšie.

 

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!