Battle Royale mód pre Battlefield V sa bude volať Firestorm, sledujte nový trailer

Odohrávať sa bude na najväčšej mape v histórii Battlefield série.

Dnes nám vývojári z DICE priniesli najnovší, viac ako 6 minútový trailer z ich chystanej strieľačky Battlefield V. V ňom tak len 2 dni pred spustením beta testu predstavujú svoju hru, no hovoria aj o očakávanom battle royale móde hry.

Ten sa v najnovšom pokračovaní Battlefieldu bude volať Firestorm. Odohrávať sa bude na najväčšej mape v histórii celej série. Na ňu sa zmestí 64 hráčov, no ako vyplýva z videa, jednať sa bude o 16 squadov po 4 členoch. Je tak otázne, či sa bude dať hrať aj solo. Táto možnosť zrejme príde až neskôr po vydaní.

Mód tak nebude ukrátený o žiaden prvok hry, očakávať teda môžeme všade prítomnú deštrukciu, ale aj vozidlá. Predsa len, ak sa jedná o najväčšiu mapu doteraz, tá si dopravné prostriedky doslova pýta.

Ďalej sa z traileru dozvedáme viac o 8 multiplayerových módoch či 4 samostatných War Stories single-player kampaniach, ktoré budú dostupné pri vydaní hry. Samotné vydanie sa mimochodom odložilo o mesiac a po novom hra vyjde 20.11. 2018. Zrejme za to môže zlé načasovanie od EA a fakt, že hra mala mizerné predobjednávky.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

  1. Lukáš Kanik píše:

    Tento trailer asi zachránil Battlefield V

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!