Battlefield V je oficiálne oznámený, odhalenie až o týždeň

Electronic Arts dnes oficiálne potvrdilo názov nového dielu vojenskej strieľačky Battlefield. 

Po dvoch rokoch sa znova na jeseň dočkáme novej hry Battlefield. Tá posledná sa odohrávala v prvej svetovej vojne a priniesla kvalitnú kampaň, ale aj prepracovaný multiplayer, ktorý dodnes prilákal viac ako 25 miliónov hráčov. Firme sa tak darí hru predávať aj dva roky po vydaní, no je čas na oznámenie pokračovania.

EA pred chvíľou oficiálne oznámilo existenciu Battlefield V. Hra má síce označenie ako piaty diel hlavnej série, ale ide o šiesty diel. Oznámenie prišlo na oficiálnej stránke série Battlefield. Hra bude odhalená o týždeň, prvý trailer uvidíme 23.5.2018 o 22:00 nášho času.

V hernom priemysle sa šepká, že štúdio DICE experimentuje s módom Battle Royale. Battlefield V by tak mohol byť prvou hrou série, ktorá bude mať herný mód podobný PUBG, s realistickou balistikou a skutočnou deštrukciou budov. V prípade prepracovanej deštrukcie by išlo skutočne o evolúciu tohto obľúbeného herného módu. Infraštruktúra by tiež nemala mať žiadny problém so 100 hráčmi na serveri, keďže už v minulosti sme v Battlefield našli upravené módy.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!