Black Desert Online dostane remaster, aktualizácia vylepší grafiku aj zvuky

Potrebuje najkrajšie MMO na trhu remaster?

Black Desert Online počas svojho vydania bolo bezkonkurenčne najkrajšie MMO, aké ste si mohli zahrať na PC a čoskoro sa chystá aj na Xbox One. V roku 2018 sa ale PC hráči dočkajú masívneho updatu, ktorý je zameraný na vylepšenie audiovizuálnej stránky hry, nie že by to práve táto hra potrebovala. Vývojári však od začiatku chceli, aby vyzerala hra bezkonkurenčne a keďže aj na západe sa hra predáva veľmi dobre, štúdio Pearl Abyss má dostatok prostriedkov.

Na fórach hry už zverejnili prvé obrázky a popis toho, čo by chceli v remasterovanej verzii vylepšiť. V prvom rade to je Physically Based Rendering, ktorý vylepší všetky materiály, pridajú aj volumetrické oblaky, HDR, simulácia oblečenia a ďalšie atmosferické efekty. Samozrejme sa pri tom nezabudlo ani na optimalizáciu.

Vylepšenia sa nedočká len grafika, ale aj zvuky. Celkovo bude mať remasterovaná verzia viac ako 220 songov v soundtracku, čo je dokopy viac ako 660 minút. Pre všetky kontinenty je vytvorený kompletný soundtrack a dokopy ich je až sedem. Hudba sa nahrávala s orchestrami v troch rôznych európskych krajinách.

Zmien bude v hre oveľa viac, od novej triedy, cez nový región na mape až po úpravy v skilloch, a zmeny obtiažnosti a príbehu hry. Celý prehľad nájdete na stránkach BDO.

Black Desert: Remastered bude vydaný 23.8.2018 na PC a majitelia pôvodnej hry ho majú samozrejme zadarmo.

 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site