Blizzard má v príprave niekoľko Diablo titulov, detaily prídu už tento rok

O dva mesiace je BlizzCon takže…

O novej hre Diablo sa k nám dostanú drobné informácie pomaly každý rok, naposledy sme o tom informovali len pred dvoma mesiacmi. Tento krát nám to ale potvrdil samotný komunitná manažérka z Blizzardu, Brandy Camel. Video „The Future of Diablo“ popisuje nie len zmeny v novej sezóne 14 v Diablo 3, ale aj veľké prekvapenie pre všetkých fanúšikov.

Pracujeme na niekoľkých tituloch DIABLO, niektoré budú trvať dlhšie než ostatné, ale možno vám niečo ukážeme už tento rok,“ oznámila v komunitnom videu Camelová. My sa domnievame, že jedným z nich bude port Diablo 3 a Reaper of Souls na Nintendo Switch, keďže popularita tejto domácej/prenosnej konzoly je nepopierateľná.

Ďalším titulom v príprave môže byť konečne aj Diablo 4, alebo iné Diablo z tohto bohatého univerza. Nechajme sa prekvapiť, odhalenie hry ba malo prísť na výstave BlizzCon, ktorá sa koná na konci Októbra.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site