Bluepoint Games pracuje na ďalšom remasteri

Žeby ďalší remaster od Sony?

Asi väčšina z vás si Bluepoint Games v poslednej dobe spája hlavne so Sony a s jej remastermi starších titulov. Tým úplne posledným bol tak veľmi oceňovaní Shadow of the Colossus.

Pri prácach na tejto hre sa štúdio poriadne rozrástlo o mnohých art dizajnérov a tak bola na mieste otázka, či štúdio po konci prác na Shadow of the Colossus, sa nepustí do niečoho vlastné. Ako však povedal Marco Thrush, šéf štúdia, už pracujú na ďalšom remasteri:

„Mohli by sme pracovať na AAA hre, ale už pracujeme na ďalšom remasteri. Práce na Shadow of the Colossus nám pomohli rozšíriť tým do takých rozmerov, že už by sme sami mohli pracovať na AAA hre.“

Ako však ďalej uvádza, pri ďalšom projekte (ešte neohlásenom remasteri) sa chcú zamerať na vylepšenia vnútorných procesov v štúdiu, ale aj na vylepšenie enginu. Aby tak raz, ako štúdio, mohli priniesť aj vlastnú AAA hru.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site