Chceš vyhrať PlayStation 4 Slim alebo Xbox One S?

Detaily veľkej Vianočnej súťaže od XGames.

Naši priatelia v XGames spustili veľkú Vianočnú súťaž o bohaté darčeky. Hlavnou výhrou je totiž PlayStation 4 Slim 500GB alebo Xbox One S 500GB a záleží len na vás, čo si vyberiete. Stačí sa pripojiť do súťaže Vianočné Prasa od Xgames.sk a vyhrávať môžete prakticky každý deň.

Stačí totiž, ak si kúpite tombolový lístok do súťaže v hodnote 1 €. Ste tak zapojení do losovania o konzoly Xbox One S alebo PlayStation 4, hry podľa vlastného výberu, či kredit v obchode XGames, ktorý môžete minúť na hry a členstvá PS Plus alebo Xbox Gold.

Zakúpením lístku Vianočné Prasa Premium v hodnote 3,99€ získavaš lístok do zlosovania o ceny + náhodný steam kľúč, ako bonus každý 20 lístok (tj. číslo 20,40,60 atď) získava hru do 50 € podľa vlastného výberu z xgames.sk. Napríklad aj taký Battlefield 1, či GTA V. Sleduj XGames aj na Facebooku, kde sa dozvieš aj mená výhercov každý deň.

xgames-sutaz

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.