Pozrite si parádny cinematic trailer k Destiny 2

Zo včerajšieho eventu Activisionu a Bungie. 

Včera sa konalo veľké odhalenie Destiny 2. Activison a Bungie usporiadali event hlavne pre youtuberov a médiá, na ktorom si mohli zúčastnení prvý krát hru zahrať. A tiež prvý krát hrať Destiny na PC, ktoré osadila Nvidia. Ak ste to zmeškali, odporúčame si pozrieť gameplay trailer zo včera.

Dnes tu máme ešte druhý cinematic trailer, ktorý sa točí okolo veliteľa Zavalu. Ten hral rolu aj v jednotke, bol veliteľov Titánov vo Veži a predával Titánske brnenie a emblémy. V Destiny 2 bude znova hrať veľkú postavu, aspoň podľa tohto parádneho traileru.

Tiež sme sa dozvedeli zaujímavú novinku – Destiny 2 PC verzia nebude na Steame! Activison hru vydá oficiálne na PC len prostredníctvom svojej vlastnej platformy Battlenet (respektíve Blizzard App). Nemusí sa tak so Steamom deliť o zisky a na hre zarobí o 30% viac, ako keby išiel cez platformu Valve. Na Battlenet je tiež masívna základňa hráčov Overwatch, ktorí by teoreticky mohli siahnuť aj po tomto.

Vydanie hry na vlastnej platforme má aj jeden, vedľajší účinok. Activision Blizzard týmto vstupuje do boja proti monopolu, akým Steam za posledné roky bol. Steam postupne prichádza o viac a viac vydavateľov. Na druhej strane, hry Call of Duty na Steame budú stále, nové značky už skôr nie, respektíve neskôr po vydaní.

Nakoniec ešte jedna info – PC verzia nevyjde zároveň s konzolami. Vývojári totiž chcú na PC verziu viac času, na vyladenie. Každopádne by to malo byť ešte v roku 2017.

Chceš viac Destiny 2? Zamier tu

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!