Construction Simulator 2 dostáva launch trailer

Konečne poriadny simulátor na mobilné zariadenia.

Už zhruba o týždeň sa do predaja dostane Construction Simulator 2, ktorý sa tento rok zameriava len na mobilné zariadenia. Zhruba za 5 eur vyjde na platformy iPhone, iPad a mobily a tablety s Androidom. Nižšie nájdete oficiálnu tlačovú správu aj launch trailer:

Společnosti astragon Entertainment GmbH a weltenbauer. Software Entwicklung GmbH dnes zveřejnily oficiální trailer k vydání hry Construction Simulator 2. Fanoušci této oblíbené série se tak mohou podívat na skutečné záběry ze stavebního simulátoru, jenž bude v nejbližší době k dispozici ve verzích pro iPhone®, iPad® a  smartphony i tablety s operačním systémem Android™.

construction simulator 2

V Construction Simulator 2 začínají hráči v roli majitele malé stavební společnosti, který jde za svým snem stát se největším realitním magnátem ve fiktivním státu USA Westside Plains. Plnění téměř bezpočtu rozmanitých úkolů jim usnadní 36 oficiálně licencovaných strojů od slavných výrobců. Čeká je například kopání základů, stavění výškových budov, ovládání gigantických jeřábů, nakládání a přeprava materiálů, lití betonu či dláždění chodníků… Otevřený herní svět Construction Simulator 2 a jeho nekonečný herní režim zkrátka nabídnou spoustu hodin skvělé zábavy všem fanouškům komplexních stavebních strojů.

V rozsáhlém vozovém parku hry Construction Simulator 2 najdete množství stavební techniky a strojů jako Cat®, Liebherr®, PALFINGER®, Bell Equipment, ATLAS®  a STILL.

Hra Construction Simulator 2 ve verzi pro iPhone®, iPad® a smartphony i tablety s operačním systémem Android™ bude v prodeji od 23. března 2017, a to v obchodech Apple® App Store® a Google Play® za 4,99 eur / 4,99 USD / 3,99 GBP.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!