Corsair oznamuje novú vodeodolnú mechanickú klávesnicu

CORSAIR K68 RGB je podsvietená klávesnica, nad ktorou môžete chlastať.

Mechanická vodeodolná klávesnica Corsair K68 je na trhu už niekoľko mesiacov no výrobca dnes oznámil novú verziu. CORSAIR K68 RGB je na rozdiel od predchodcu podsvietená celým RGB spektrom, pričom si zachováva pôvodné vlastnosti.

Pod jednotlivými klávesmi sú osadené spínače Cherry MX Red so zlatými kontaktmi a každé z tlačidiel je samostatné podsvietené LED diódami v plnom RGB spektre. Tlačidlá by mali vydržať až 50 miliónov stlačení a klávesnica má certifikovaný štandard IP32. To znamená odolnosť voči vode – klávesnicu môžete oliať tekutinou a nič sa jej nestane. Predný kryt na zápästie je tiež odnímateľný.

O podsvietenie sa stará vlastný softvér výrobcu – CUE, kde si viete každé tlačidlo podsvietiť jedinečnou farbou, alebo všetky naraz s rôznymi efektami – štandard u RGB podsvietených klávesníc.

Klávesnica sa do predaja dostala dnes, na oficiálnych stránkach si ju môžete zakúpiť za cca 120 eur. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 3

  1. shadow1310 píše:

    no zeby zniesla vyliatu tekutinu sa neda povedat, ked tak len nejakym zazrakom. IP32 zaistuje odolnost proti par minutovemu kvapkaniu vody, uz nie voci postriekaniu a urcite nie voci poliatiu. v zasade to vydrzi to vydrzi maximalne to pokropenie ktore je vidiet na fotkach

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site