Podporte nás – chystáme sa na E3 2018!

Prvý krát v histórii webu sa chystáme na výstavu E3 2018 do Los Angeles. Môžete nás podporiť. 

Minulý rok sme spustili crowdfunding zbierku na našu cestu na výstavu GamesCom 2017 do Nemecka. Výstavy GamesCom sa zúčastňujeme každý rok a každý, kto nám prispel dostal od nás tričko. Tento rok máme ešte vyššie ciele a chystáme sa na najdôležitejšiu výstavu v hernom priemysle – na E3 2018 do Los Angeles a výdavky na takúto cestu sú niekoľko násobne vyššie, ako na GamesCom. Bude to tak po prvý krát v deväť ročnej histórii fungovania webu.

Každý rok vám z E3 prinášame desiatky až stovky článkov a všetky noviny oznámené na E3 máte na našich stránkach prakticky okamžite po ohlásení. Aj preto sme každý rok tri dni skoro stále hore, aj o tretej či o piatej ráno, aby sme vám priniesli novinky ako prví v Česku a na Slovensku. Tento rok chceme ísť na E3 osobne a natočiť, nafotiť vám všetko tak, ako každý rok robíme na GamesCome. A samozrejme priniesť exkluzívne darčeky.

Dnes spúšťame zbierku na našu výpravu na E3 2018 do Los Angeles. Prispieť môžete akoukoľvek sumou cez bankový účet, alebo PayPal (kde môžete využiť platobné karty).

Ten, kto prispeje najvyššou sumou, dostane od nás biznis prístup na GamesCom platný na tri dni.

Číslo účtu: SK6309000000005041490061
 

Každý čo prispel minulý rok na GamesCom, dostal od nás tričko. Ľudia, čo prispeli väčšou sumou dostali aj hry a ďalšie veci. Avšak tento rok vám odmenu nevieme dopredu sľúbiť, pretože nevieme, čo z E3 prinesieme. Preto budú odmeny oznámené až po skončení E3 2018 a dúfame, že pokryjeme všetkých darcov, preto prosíme, pri platbe uveďte meno, alebo mailovú adresu.

Človek, ktorý prispeje najvyššou sumou dostane od nás exkluzívny prístup (Trade Visitor) do všetkých priestorov výstavy GamesCom na tri dni a to vrátane dňa vyhradeného pre novinárov. Cena tohto lístka je 95 eur.

Zbierka bude prebiehať do Júna 2018. Všetkým vopred ďakujeme za silnú podporu.

Redakcia

Redakcia
Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!