Ďalší gameplay z Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Crashovi to v novom grafickom kabáte náramne pristane.

Dlhoročné čakanie na Crasha Bandicoota sa blíži ku koncu. Síce to nie je nový Crash, takého akého všetci chceli, no hráči sú radi aj za N.Sane Trilogy, čo je v podstate remaster prvých troch dielov.

Už len to, že Activision sa dal do niečoho takého nahovoriť je pre hráčov obrovské zadosťučinenie a kto vie, možno si Activision remasterom robí prieskum trhu. Ak sa hra uchytí, zrejme sa dočkáme aj ďalšej a tentokrát možno novej hry. Activision si nikdy nenechá šancu ujsť, keď cíti že na tom môže poriadne zarobiť.

Každopádne to ale v prípade Crash Bandicoot N.Sane Trilogy vyzerá tak, že sa hry dočkáme aj na iných platformách, nie len na Playstation 4.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 18, pre web centrumher.eu píšem už viac ako 2 a pol roka! Som hrdým majiteľom PS4, jej meno je Jenny a ako by sa mnohí z vás mohli nazdávať - nie, nie som nolifer 😀 mám aj úžasnú priateľku, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 3

  1. Profilový obrázok používateľa: fredy fredy píše:

    Nikdy som nechapal preco zrovna jablcka… Anyway, aj ked to dycha nostalgiou, nie som si isty ze by ma to uz dnes bavilo. Je tu prilis vela dobrych hier a prilis malo casu.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.