Ďalšia zmienka o Sunset Overdrive na PC, tento krát v Steam databáze

PC verzia môže byť za rohom.

Štúdio Insomniac Games len pred dvoma mesiacmi vydalo neskutočnú pecku na PlayStation 4, Marvel’s Spider-Man. Hra sa predávala extrémne dobre a bola najrýchlejšie predávanou hrou roku 2018, čím prekonala aj God of War, ďalšiu PS4 exkluzivitu. Prísun peňazí do štúdia Insomniac Games tak pravdepodobne znamená aj to, že sa môžu dotiahnuť aj iné projekty. Možno práve napríklad aj vydanie ich staršej hry Sunset Overdrive na PC.

Len pred pár dňami sme písali o ratingovej spoločnosti ESRB, ktorá hru na PC uviedla do svojej databázy. Hra dostala pre náš trh rating M, ako originál z roku 2014. PC verzia sa ale objavila dávnejšie už aj v databáze Steamu, na stránkach SteamDB bola karta hry aktualizovaná len dnes.

Treba poznamenať, že Microsoft značku nevlastní a tak nemusíme čakať na vyjadrenie Microsoftu. Značku vlastní štúdio Insomniac Games, ako potvrdili na Twitteri v Apríli tohto roku. Pôvodná hra bola ale vydaná ako exkluzivita na Xbox One. Vývojári ju teda môžu pozmeniť, respektíve zmeniť jej názov napríklad na Sunset Overdrive Remastered, čím by hra s novým názvom mohla vyjsť samostatne, bez povolenia Microsoftu.

Sunset Overdrive PC

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!