Days Gone vyjde až v roku 2019

Naše tajné sny o vydaní ešte tento rok sa rozplynuli. Days Gone oficiálne posunuté do roku 2019.

Keď Sony v roku 2016 na E3 spustili demo s Days Gone, všetci v miestnosti zatajili dych. Všetkých zaujal obrovský počet zombíkov na obrazovke, ktorých počet sa odhadoval na stovky. A do toho sa táto masa chovala ako jeden organizmus.

Days Gone bolo právom jedným z veľkých prekvapení Sony na E3 2016. A keď hra prišla aj na E3 2017 a sám Yoshida povedal, že hra je hrateľná od začiatku dokonca, hráči sa už začali tešiť že si hru v roku 2018 zahrajú.

Avšak, počas víkendu pre týchto hráčov prišla studená sprcha. Na stránke Playstationu sa počas víkendu objavila informácia, že hra vyjde až v roku 2019 a Sony neskôr túto správu potvrdilo. O hre toho veľa momentálne nevieme. Len to, že vyjde budúci rok a Sony nás o dátume vydania bude informovať. Možno už aj na tohtoročnej E3. Zatiaľ si tak môžete pozrieť demo z E3 2016 a z E3 2017.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site