Destiny 2 se konečně ukázalo i v gameplay záběrech

Konečně tu máme gameplay reveal trailer na online FPS Destiny 2 od Bungie. 

O druhém Destiny již nějaký ten měsíc víme. Oficiální odhalení proběhlo již 27. března (marec) a o den později jsme se dočkali i prvního traileru. Co nám však bylo až dodneška zapovězeno byly gameplay záběry. Tomu je konec a jak Bungie slíbilo, tak se i stalo.

Úderem 19 hodiny (místního času) jste mohli celosvětově sledovat odhalení toho, jak se vlastně bude Destiny 2 hrát. A musím přiznat, že to byla dost povedené pokoukání. Trailer, který můžete zhlédnout níže, má všechny aspekty správného herního videa. Ze začátku část ukazující příběhové pozadí a potom hezky pěkně to, co každého zajímá nejvíce – akce. Nesmějí samozřejmě chybět rozliční nepřátelé, zbraně, výbuchy, vozidla a mnoho dalších věcí. Jo, a samozřejmě také správně epická hudba dokreslující atmosféru celého traileru.

Jak již nejspíše víte, pokud se o Destiny 2 zajímáte, hra vyjde na všechny hlavní platformy. To znamená PC, Playstation 4 a samozřejmě Xbox One. Vydaní je prozatím naplánováno na 8. září (september) tohoto roku, tedy o necelé (bez jednoho dne) 3 roky později od vydání prvního dílu. Hra vypadá moc hezky graficky, což tedy samozřejmě neznačí kvalitu celku. Z příběhu prozatím mám rozporuplné pocity. Nevím totiž, jak moc vážně bude brán. Podle prvního traileru ve stylu Marvel bych totiž usuzoval, že mu moc velká vážnost dána nebude. Nicméně nebudu nic předem odsuzovat a počkám si, s čím na nás vývojáři přijdou.

Celý záznam livestreamu s plnohodnotnými gameplay záběry můžete zhlédnout na oficiálním Twitch kanále Bungie. Pro všechny podstatné novinky se můžete podívat na stránky hry.

 

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 4

  1. fredy píše:

    „8. září“ to ti nepride pisat datum v cestine trochu sebecke ?

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!