DiRT 4 oficiálne oznámený!

Plnohodnotné pokračovanie legendárnej rally série je tu.

Už to bude šesť rokov, čo vyšiel posledný veľký diel série DiRT s číslovkou na konci. Skvelý návrat ku simulátorom rally priniesol už DiRT Rally, ktorý vyšiel len pred rokom avšak Codemasters dnes oznámil nový diel.

DiRT 4 vyjde prekvapivo už tento rok a to v Júni 2017. Dostaví sa na všetky tri veľké platformy, čo nám potvrdil prvý trailer.

Hra má priniesť origiálny a inovatívny systém náhodne generovaných tratí. Stlačením jediného tlačidla si budete môcť vygenerovať jedinečnú závodnú trať a potom ju zdieľať vo svete, či s priateľmi. Nastavenia vám dovolia sa pohrať s obtiažnosťou, náročnosťou na techniku, počasím aj lokalitou.

Pod trailerom nájdete aj zbierku oficiálnych obrázkov od Codemasters, a aj keď to nie sú práve screenshoty, vyzerá to luxusne. DiRT 4 budeme rozhodne sledovať. Z lokalít môžeme podľa obrázkov zatiaľ potvrdiť USA (Nevadu) aj Austráliu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!