The Division dostal nový veľký patch, hrať môžete zdarma

Pre všetkých sa otvoria brány do hry už tento víkend. 

Ubisoft dnes vydal ďalší veľký patch do MMO strieľačky The Division. Update s číslom 1.8 a označením „Resistance“ pridáva do hry najmä nový PvE herný mód, ktorý môžete hrať v kooperácii s ostatnými hráčmi. V skratke ide o mód, kde sa proti agentom Divízie spoja rôzne frakcie. Hráči tak budú musieť odolať vlnám rôznych nepriateľov z rôznych herných frakcií. Za prežitie určitého počtu vĺn nepriateľov budú hráči odmenení lootom.

Nový PvP mód v tomto update má názov Skirmish. Je to tímový zápas v ktorom vyhráva tím s najvyšším počtom killov pred uplynutím času. Tím získava bod až vtedy, čo zabije hráča, takže ho nestačí len zhodiť na zem.

Aby si tento update mohli vyskúšať aj hráči, ktorí nemajú The Division, Ubisoftu spustí tento víkend hru zdarma pre všetkých. Od 7. do 10. Decembra (Prosince) tak budete mať prístup k plnej hre. Od 5. do 10. Decembra tiež budú mať všetci prístup ku všetkým DLC balíčkom, ktoré sú súčasťou Season Passu. Počas Free Weekendu si tak budete môcť zahrať aj módy v DLC Underground, Survival aj Last Stand.

The Division si môžete kúpiť v internetovom shope XGames.sk.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!