Dnes vychádza nová česká hra Ylands a je to paráda

Arma medzi minecraft hrami.

Keď sme sa pred pár dňami pustili s Marekom do hrania Ylands, ani sme netušili ako nás to chytí. Nový voxelová hra na štýl Minecraftu od vývojárov Arma série je tak premakaný a tak zábavný, že za tri dni sme tam strávili bezmála 18 hodín. Najsilnejšou stránkou Ylands je prekvapivo realizmus a to v adventure móde. Tam začínajú hráči úplne od nuly, či už sami alebo v kooperácii a postupne sa dostávajú k vybaveniu podľa toho, čo všetko dokážete vyrobiť. Výroba predmetov je však realistická, napríklad aby ste si vyrobili žiarovku, potrebujete si vyrobiť trúbku na fúkanie skla, vyrobiť sklo, s trúbkou si vyfúkať sklenú guľu a do nej vložiť cievku. Proste na všetko v hre stačí ísť logicky a to je to, čo z Ylands robí jednu z najpremakanejších survival budovateľských hier.

Nižšie nájdete oficiálnu tlačovú správu od Bohemie, Ylands si môžete od dnes kúpiť na Steame so zľavou 20% alebo ešte lepšie, priamo v obchode Bohemia Store za 12 evri, čo je smiešna suma na tak parádnu hru. Marek prinesie recenziu dnes alebo zajtra.

Od dnešního dne můžete na vlastní pěst prožívat sandboxové dobrodružství ve hře Ylands od studia Bohemia Interactive. Hra totiž právě dnes oficiálně vychází na Steamu v rámci programu Early Access. Otevřený polygonový svět vybudí hráčskou kreativitu tvořit, objevovat a stavět cokoliv si jen zamanou. Klasické tituly od Bohemia Interactive, jako Arma nebo DayZ, jsou známé pro svůj obří otevřený svět, velkou hráčskou svobodu, spoustu možností, jak se kreativně vyřádit a zapálenou komunitu. Ačkoliv se může zdát, že příjemný rodinný titul do této společnosti příliš nezapadá, Ylands využívá právě těchto předností, které stály za úspěchem předchozích her studia a představuje je zbrusu nové skupině hráčů.

Ylands jsou unikátním sandboxovým titulem, který otestuje hráčskou kreativitu. Hráči mohou plynule přecházet mezi singlovými a multiplayerovými módy při průzkumu neznámých světů, obléhání hradů, námořních bitvách, automobilových závodech, budování obřích monumentů nebo craftování zdánlivě jednoduchých věcí typu krabího brnění. A tím ani náhodou nekončíme. Ylands vám dovolí prožít si vaše dětské fantazie a tvořit své vlastní úžasné příběhy.

Nedílnou součástí hry je rovněž Ylands Editor. Za využití interaktivního skriptování a tisíců předmětů, se kterými je možné manipulovat, se tak z Ylands stává mnohem víc, než jen další sandboxová záležitost. Jedná se o platformu, kde si hráči mohou tvořit své vlastní malé tituly a sdílet je s ostatními skrz na míru dotažený Workshop.

„Není třeba žádných speciálních znalostí, aby se z vás stal tvůrce v Ylands – stačí nápad, klidně i jen v jeho zárodku. Zbytek už je dětsky snadný“, říká Aleš Ulm, kreativní šéf Ylands. „Nemůžeme se dočkat až se k nám dostanou hráčské ohlasy a doufám, že společně vytvoříme něco zcela unikátního.“

Ylands jsou dostupná od dnešního dne se speciální slevou 20 % z běžné ceny. Sleva platí do 11. prosince. Poté se hra začne prodávat za běžnou cenu 379 Kč. Základní funkce jsou do hry již implementovány a tvůrci odhadují, že ve fází Early Access by hra měla strávit přibližně 6 měsíců. Během té doby se bude vylepšovat hratelnost a multiplayerové aspekty. S plným vydáním se počítá na druhou polovinu roku 2018.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: od 7. do 11. prosince je spuštěna speciální slevová akce na všechny tituly od studia Bohemia Interactive na Steamu, tudíž všichni zájemci si budou moci pořídit své oblíbené hry za výhodné ceny!

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!