Do No Man’s Sky sa po update vrátili tisíce hráčov

Priemerne si to zahrá 10-násobne viac hráčov ako pred patchom.

No Man’s Sky pred dvoma týždňami vydal fakt rozsiahly patch, ktorý do hry pridal možnosť budovať vlastné základne, survival obtiažnosť a mnoho ďalších príjemných zmien, ktoré nám chýbali už v základnej hre pri vydaní v Auguste (naša recenzia). Pred patchom hru hralo naraz priemerne len 300 hráčov naraz, čo je 100-násobne menej, ako pri vydaní. Na to, že to mala byť rozsiahla MMO to je žalostne málo.

Po vydaní patchu sa však do hry vrátili tisícky hráčov, podľa SteamSpy to je takmer 200 tisíc PC hráčov. To je počet ľudí, ktorí si hru zapli aspoň raz od vydania patchu. Celkový počet majiteľov PC verzie je 800 tisíc, PlayStation 4 verzia má pochopiteľne viac hráčov.

NYFKX-MJ4DF-B8F8P

Podľa SteamCharts si po vydaní naraz zahralo No Man’s Sky až 8 tisíc hráčov a síce posledné tri dni to je len cca 3 tisíc, stále je to 10-násobne viac, ako pred vydaním patchu. Zdá sa, že autori aspoň ako-tak zachránili potápajúci sa projekt. Frekvencia updatov sa zvýšila a sľúbené boli aj ďalšie fíčury, ktoré by mali podporiť multiplayer. Napríklad môžete ostatným hráčom vo vesmíre vysielať správy.

no-mans-sky-players-count

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!