E3: Ubisoft predstavil The Crew 2, nanovo prepracoval celú Ameriku

Ubisoft vyšperkoval v The Crew 2 takmer k dokonalosti. Pridáva lode a lietadlá.

Keď sa v hlavách vývojárov spätne pozreli na prvý diel The Crew a rozmýšlali, čo by spravili ináč, zrejme ich jedinou odpoveďou bolo „všetko“. The Crew 2 nielenže ponúka oveľa viac obsahu, ale ho ponúka aj lepšou cestou a hlavne v parádnej grafike!

Vašou jedinou úlohou v hre je jazdiť, súťažiť, vyhrávať a získavať tak slávu, aby ste sa stali najväčším šampiónom motoršportu. V The Crew 2 sa nebude len závodiť, ale prakticky celá Amerika sa stane vašim ihriskom. Nie len zem, ale aj voda a vzduch, nakoľko sa môžeme tešiť na závody motorových člnov, lietadiel, ale aj motoriek, bugín, monster truckov či športiakov.

Vývojári sľubujú plné prepracovanie celej mapy z prvého dielu tak, aby ho prispôsobili potrebám The Crew 2. Jazdiť tak budeme napríklad aj po strechách. Ďalšou parádnou fičúrov je možnosť objavovať celú mapu tak, ako chcete vy. Niekde si doletíte, no zrazu chcete ísť autom?! Žiaden problém! Jediným tlačidlom zmeníte lietadlo za auto a to okamžite, bez žiadneho loadingu!

Hra vyzerá parádne a vo všetkých smeroch lepšia, ako jej predchodca. Či Ubisoft skutočne zamakal na hre tak ako prezentuje sa dozvieme už začiatkom budúceho roka, kedy hra vyjde na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!