EA po kritike znížilo cenu hrdinov v Battlefront 2 o 75%

Na Reddite má ich komentár už viac ako 600 tisíc negatívnych hlasov. 

Včera sme vás oboznámili o vzbure hráčov, ktorá povstala proti Electronic Arts a Star Wars: Battlefront 2. Podľa prvých hráčov, ktorí majú prístup do trial verzie bola cena hrdinov na herné kredity neuveriteľne prehnaná a museli by ste hrať aspoň 40 hodín, aby ste si odomkli napríklad obľúbeného Darth Vadera.

Samozrejme, existuje tu možnosť, ako sa k postavám hrdinov v hre dostať hneď a to kúpou kreditov a loot boxov za reálne peniaze, čo by vás vyšlo na zhruba 240 dolárov. Napríklad redakcia GameSpotu minula v hre 100 dolárov na loot boxy a nepodarilo sa im odomknúť ani polovicu vecí v hre. Po tomto začali tisícky ľudí rušiť svoje predobjednávky.

Dnes Electronic Arts oznámili, že menia ceny hrdinov v hernej mene. Po novom patchi sa ceny znižujú o 75%, takže Luke Skywalker alebo Darh Vader nestoja 60 tisíc kreditov, ale už len 15 tisíc.

Tak isto ale znížili aj odmenu za prejdenie singleplayer kampane. Tá sa predtým pohybovala vo výške 20 tisíc kreditov, tento krát dostanete už len 5000.

Ďalším problémom je, že v arcade móde môžete získať len obmedzené množstvo kreditov za jeden deň. Toto sú praktiky, ktoré mávajú mobilné free to play hry.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.