Escape from Tarkov sa ukazuje na nových screenshotoch

Battlestate Games optimalizujú Escape from Tarkov pre prichádzajúcu betu.

Vývojári vydali čerstvú zbierku screenshotov aby ukázali, na akých grafických vylepšeniach pracovali od poslednej ukážky. Zdá sa, že obsah Tarkova je už hotový a dizajnéri momentálne pracujú na optimalizácii a opravách drobných chýb, ktoré hráči zaznamenali v aktuálnej alphe.

Už čoskoro by mala byť spustená uzavretá a potom otvorená beta. Zatiaľ však jediná možnosť ako sa do Escape from Tarkov dostať je zakúpiť si balíček Left Behind edition, alebo vyšší. Najlacnejší balíček s finálnou hrou a prístupom do bety vás vyjde na 35 eur.

Zároveň pred dvoma dňami prebehla vlna banov pre cheaterov, ktorí vyčíňali na serveroch. Koľko cheaterov bany zasiahli nevieme, ale vo FB poste sa píše, že títo ľudia dostávajú permanentný ban nie len v hre, ale aj na oficiálnych fórach, kde na ich správy už nikto nebude odpovedať. Niektorí sa sťažujú, že ban dostali neprávom a neexistuje dôkaz, že podvádzali, Battlestate Games majú odpoveď aj na toto. Vraj používajú antihack systém, ktorý je vyvíjaný v tajnosti a nemôžu preto zverejniť priame dôkazy o tom, ako hráči cheatovali. Vraj ale na každého cheatera majú dôkazov niekoľko.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!