Face2Face: Hry, ktoré som kúpil v Steam výpredaji

Dnes končí veľký Steam Summer Sale a tento rok som si kúpil viac hier, ako kedykoľvek predtým.

Každý rok je vo výpredaji skoro to isté a v konečnom dôsledku tituly, ktoré ma buď prestali zaujímať, alebo tituly, ktoré som hral. Každý deň tohto výpredaja boli v hlavnej ponuke hry, z ktorých 70% som hral a na zvyšné by som si aj tak nenašiel čas.

Napríklad dnes, v posledný deň výpredaja je v ponuke rekordné množstvo hier, dokopy 39 titulov, ktoré sa vrátili z niektorého dňa výpredaja. Z toho 24 hier vlastním na Steame, Origine, či Uplayi, 4 hry ma vôbec nezaujímajú a ostatné dobre poznám, ale hrať ich nemusím. Kopa z nich boli nudné indieovky, alebo stratégie, či plošinovky, ktoré stáli viac, ako AAA titul s multiplayerom a kooperačnými módmi.

Iste ste si všimli, že najviac sa vám oplatilo nakúpiť v bleskových výpredajoch, ktoré boli väčšie, ako denné výpredaje. Práve tam som kúpil tieto 4 hry:

Brothers: A Tale of Two Sons (Recenzia)

V prvom rade som chcel niečo, čo by sme si mohli zahrať s priateľkou a Brothers je ideálna voľba. Obe postavy sa síce ovládajú na jednom ovládači, ale je to zábava, dizajn jednoduchých hádaniek je pre kooperatívne hranie ako stavaný a v neposlednom rade prevláda aj krásne spracovanie sveta a príbehu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MiFu_DwDXlI[/youtube]

 

State of Decay

Síce State of Decay neponúka kooperáciu, ani multiplayer, aj tak ide o zaujímavý vstup do sveta zombie. Svet je otvorený a slušne spracovaný, súboje výborné a na to, že je to indie vyzerá výborne. Jazdenie autom cez zombie je vždy slušná odreagovačka.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cusLtHR-hx0[/youtube]

 

Octodad: Dadliest Catch

Ďalšia super odreagovačka je Octodad. Mne proste príde zábavné rozhadzovať veci naokolo chápadlami, ktoré ovládnete len ťažko a každá bežná situácia v živote otca sa stáva vtipnou. Už len taká príprava kávy vyzerá smiešne, keĎ kávu rozsypete po celej kuchyni.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3v8EJ7cK5k0[/youtube]

 

TES V: Skyrim (Recenzia)

Skyrim pri vydaní hry chýbal v Európskom Steame a prišiel až počas vydania datadiskov. Jedna z najhrávanších hier posledných rokov je stále populárna vďaka podpore Steam Workshop a módov, ktoré si jednoducho stiahnete. Skyrim bol momentálne za najnižšiu cenu v histórii a stále ide o výbornú hru, pri ktorej presedíte desiatky, či stovky hodín. Must have.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E11Jm41zUtI[/youtube]

 

A čo vy? Ktoré tituly ste stihli uchmatnúť?

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 4

  1. KoSSVK píše:

    Ja som si kúpil Half-Life 2, HL2 Deathmatch, Payday 2, TES: Skyrim, Eurotruck Simulator 2 a Betrayer … Myslím, že niektoré asi ani hrať nebudem ale tak nevadí! 😀

  2. Skyrim se dá sehnat ještě levněji během roka. Například na Vánoce je opravdu za hubičky i se všemi DLC. Podobně tomu tak je i u ostatních her, které byly teď ve slevě.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!