Face2Face: Playstation 4 Slim je neskutočne otrasná!

Prečo je podľa mňa PS4 Slim otrasná a ako Sony pri novom Dualshocku napľulo ľuďom do tváre?

Keď sa na internete objavili prvé zábery na Playstation 4 Slim, skoro mi zabehlo. Tak škaredú konzolu som jakživ nevidel. Ja viem, toto je dosť subjektívny názor, no ale musíte uznať, že na tejto Slim verzii nie je v podstate Slim nič.

Úprimne, podľa mňa meeting k PS4 Slim vyzeral nejako takto. Niekto v Sony si povedal, že „poďme zmenšiť PS4“ a jak tak na ňu pozerali, zrazu sa otvorili dvere a niekto cudzí si na pôvodnú verziu sadol a spravil z nej placku. V tom ostatným doplo a povedali si Heuréka! No a aby to nejak vyzeralo, trocha boky a rohy ohobľovali.

PS4 Slim comp 4Samozrejme, označenie Slim dávame niečomu, čo je zvyčajne menšie ako normálna verzia. No z fotiek to vyzerá tak, že táto Slim verzia je takmer rovnako veľká, ako pôvodná PS4, len s tým, že je stlačená. Takže tento redizajn absolútne nechápem, veď pôvodná verzia bola krásna, jasné línie, elegantná, zaujímavo skosená, stačilo len zachovať dizajn a zmenšiť ju. Tak, ako to spravil Microsoft s XBOX One S. Vyzerá rovnako, pár vylepšení k lepšiemu a o 40% menšia ako pôvodný XBOX One.

A ďalšia vec, ktorou Sony, aspoň podľa mňa napľulo ľuďom do tváre, je sveto na prednej strane Dualshocku 4. Pri vydaní PS4, asi 2 a pol roka dozadu, sa plnili fóra s tým, ako ľuďom hrajúcim po tme vadí, že im dačo spod rúk svieti a odráža sa od obrazovky a celkovo znepríjemňuje hranie. Mne osobne to nevadilo nikdy a celkovo mi to hranie viac spríjemňovalo, ako kazilo.

Ľudia, ktorým to vadilo, dostali možnosť toto svetlo stlmiť, nie vypnúť! No a teraz, im bude blikať rovno do ksichtu! No čo viac si môžu priať?

Úprimne, ak si chce niekto nový kúpiť konzolu od Sony, nevidím najmenší dôvod, prečo by mal ísť do tejto, akože Slim verzie. Ak má oči v poriadku, siahne po normálnej PS4, tá navyše po vydaní Slim určite ešte zlacnie, alebo si ešte trocha počká a budúci rok si kúpi PS4 Neo.

Rumor PS4 Slim 6  Rumor PS4 Slim 7  Rumor PS4 Slim 8

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

  1. Ben píše:

    Súhlasim je to fakt otras nechápem načo robiť Slim niečoho čo je malé a pekné a spraviť z toho niečo o 5% menšie a vyzerá to otrasne veď ani XBOX360 slim nie je taký maly ako normálna PS4

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!