FIFA 19 stále vedie predaje v UK

Ani Forza Horizon 4 a ani nový Assassin´s Creed ju z prvého miesta nezosadili.

FIFA 19 zaznamenala raketový štart. Ale tomu sa niet čo čudovať, v UK sa opakuje podobná situácia každý rok. Navyše, FIFA 19 obsahuje aj licenciu na Ligu Majstrov a o to je jej pozícia silnejšia.

Na druhom mieste sa usadila minulo-týždňová novinka, Assassin´s Creed Odyssey. Ubisoft môže byť spokojný, recenzie na hru sú viac než kladné a predáva sa dobre. Našu recenziu si môžete prečítať na tomto linku.

Tretiu priečku obsadila fenomenálna Forza Horizon 4. Avšak, tu treba poznamenať, že predaje nie sú konečné. Kto vie, či by to Forza nevytiahla aj vyššie, keby nebola súčasťou Xbox Games Passu. Množstvo hráčov si radšej platí toto členstvo, v rámci ktorého majú okrem Forzy prístup aj k 100+ ďalším titulom.

Každopádne, výborne sa drží Spider-Man, či GTA V, ktoré je v TOP 10 aj napriek tomu, že hra vyšla po prvýkrát pred viac ako piatimi rokmi.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site