Chceš odomknúť všetko vo For Honor? Zaplať 732 dolárov

Alebo hraj dva a pol roka.

Týpek na Reddite detailne rozpracoval jednu zaujímavosť a to množstvo všetkých itemov, ktoré sú vo For Honor. A nie len to, vyrátal, koľko reálnych peňazí by ste potrebovali na odomknutie všetkého obsahu, respektíve, koľko herného času by ste museli vo For Honor stráviť, aby ste si to všetko otvorili. Čísla sú horibilné.

Každý hrdina potrebuje 91 500 železa na odomknutie všetkých vecí. Železo, to je herná mena vo For Honor. Keďže v hre je 12 hrdinov, potrebujeme 1 098 000 železa. Ak by ste si toto železo chceli kúpiť za reálne peniaze, museli by ste zaplatiť neuveriteľných 732 dolárov.

Ak by ste si to chceli odomknúť štandardným hraním ako bežný hráč, museli by ste hrať zhruba 1-2 hodiny denne, 5-7 dní v týždni. Denne si tak viete v priemere zarobiť 1200 železa. Takýchto dní by ste potrebovali aspoň 915, čo je dva a pol roka hrania!

Autor tohto výpočtu sa sťažuje na neuveriteľné tlačenie miktotransakcií v tejto hre. Ubisoft fakt chce, aby ste si tie balíčky so železom kupovali a odomykali tak veci. Ale takéto veci by mali byť predsa obsahom plnej hry, ktorú ste si kúpili za 60 eur, nie obsahom, na ktorý treba hrať dva a pol roka. Je síce pekné, že hráč dostane možnosť si všetko odomknúť aj bez platenia, ale dva a pol roka hrania každý deň? Dovtedy vyjde aj dvojka.

Všetko o For Honor nájdete tu.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!