Forza Horizon 3 je hotová, Microsoft oznámil tonu informácií

Napríklad si v hre môžete zajazdiť na džípe Warthog zo série HALO.

Dnes bol oficiálne dokončený vývoj Forza Horizon 3 a vývojári sa tak môžu už plne sústrediť na DLC obsah, alebo prípadné opravy pri spustení hry do predaja. Stane sa tak 27.9.2016 na PC aj Xbox One a v prípade, že si kúpite Ultimate edíciu, do hry sa dostanete už o 4 dni skôr. Počas tlačenia diskov a obalov hry Microsoft bude tlačiť už len na marketing.

Napríklad dnes oznámili mnoho noviniek, jednou z nich je auto Warthog zo série HALO, na ktorom si vo Forze budete môcť zajazdiť. Dostanú ho zdarma všetci, ktorí na svojom účte hrali Halo 5: Guardians alebo Master Chief kolekciu na Xbox One.

Dokopy bude v hre cez 350 áut a pozrieť si ich môžete na tomto masívnom plagáte (otvorte si obrázok na novom okne pre priblíženie). Všetky budú dostupné hneď pri launchi hry.

Dnes boli oznámené aj oficiálne PC požiadavky pre Forza Horizon 3. PC hráči si budú môcť vychutnať hru zároveň s Xbox One hráčmi a fungovať bude cross-play. Ide o Windows 10 exkluzivitu a samozrejme hra vyžaduje DirectX 12 kartu. PC hráči budú mať možnosť si nastaviť tonu grafických prvkov, rozmazanie obrazu, odrazy, zrkadlá, statickú aj dynamickú geometriu a Ďalšiu. Doporučené požiadavky na full detaily nájdete nižšie.

Forza Horizon 3 PC recommended specs

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!