GabeN: „Valve znova začne vydávať hry“

Artifact nebude tak jedinou hrou, ktorú Valve chystá.

Už v minulosti sme sa dozvedeli, že Valve chystá až tri hry. Mali to však byť len hry na virtuálnu realitu. Túto informáciu sme dokonca priniesli už pred rokom a zatiaľ nejako nevidno, čo by to mali byť za projekty, či zo známeho univerza, alebo nové značky. Dokonca sa zdá, že Valve za ten rok zmenilo rozmýšľanie a nie je vidieť ani extra propagáciu ich headsetu HTC Vive.

Oznámenie novej kartovej hry zo sveta Doty, ktorá nesie názov Artifact prebehlo už v Auguste roku 2017 a včera malo Valve tlačovku, kde poskytli viac informácií a nejaké prvé screenshoty. Gabe Newell sa však vyjadril aj k tomu, či Valve chystá aj niečo iné, okrem nejakej obyčajnej kartovej hry.

„Artifact je prvá z niekoľkých hier, ktoré vydáme. Takže sú to vlastne dobré správy. Hurá! Valve začne znova vydávať hry!“ Povedal šéf Valve vo Washingtone. Nie je ale jasné, či to budú AAA hry alebo hry menšie, prípadne ide len o vydavateľský plán. Pred rokom na Reddite GabeN povedal, že Valve práve nepracuje na žiadnej veľkej AAA hre. Na štúdio sa tak trochu zvalila kritika, pretože štúdio disponuje obrovskými peniazmi zo Steamu a okrem podieľaní sa na vývoja VR headsetu HTC Vive nie je vidieť žiadne extra výsledky snaženia Valve.

Pritom Valve je vlastníkom fantastických a nevyužitých herných značiek. Patria medzi ne Half-Life, Team Fortress, Counter Strike, Ricochet, Portal a Left 4 Dead.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site