Injustice 2 ukazuje Firestorm a odhaluje mikrotransakce

Nová hratelná postava do Injustice 2.

Vydání Injustice 2 se nám již kvapem blíží! NetherRealm Studios se nám tak snaží ukázat, co nejvíce z připravované bojovky. Řeč je hlavně o představování postav. Tento týden nám byl představen Firestorm, bojovník s ohnivými schopnostmi. Ty postavě umožňují devastující útoky zblízka, ale pokud je potřeba, může své protivníky Firestorm zničit i na dálku.

Další novinkou je, že vývojáři odhalili systém mikrotransakcí. Ano, v Injustice 2 budou mikrotransakce. Systém bude založen na Krystalech, které si budete moci zakoupit za skutečné peníze. Avšak NetherRealm avizuje, že se nejedná o systém Pay to Win, jelikož vám Krystaly odemknou pouze kosmetické záležitosti pro vaši postavu. Pomocí této měny prý nebude možné zakoupit žádné záležitosti, které by vám potom pomohly v soubojích.

Nedávno vyšly již dva trailery, které ukazují příběhové pozadí. První si můžete prohlédnout zde a ten druhý pak můžete vidět v článku zde, kde Tomáš vypsal i doposud odtajněné postavy. Mimo jiné se prý máme těšit na příští týden, kdy plejádu hrdinů rozšíří další.

Profilový obrázok používateľa: Vojtěch Sahula

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
Profilový obrázok používateľa: Vojtěch Sahula
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.