Injustice 2 ukazuje Firestorm a odhaluje mikrotransakce

Nová hratelná postava do Injustice 2.

Vydání Injustice 2 se nám již kvapem blíží! NetherRealm Studios se nám tak snaží ukázat, co nejvíce z připravované bojovky. Řeč je hlavně o představování postav. Tento týden nám byl představen Firestorm, bojovník s ohnivými schopnostmi. Ty postavě umožňují devastující útoky zblízka, ale pokud je potřeba, může své protivníky Firestorm zničit i na dálku.

Další novinkou je, že vývojáři odhalili systém mikrotransakcí. Ano, v Injustice 2 budou mikrotransakce. Systém bude založen na Krystalech, které si budete moci zakoupit za skutečné peníze. Avšak NetherRealm avizuje, že se nejedná o systém Pay to Win, jelikož vám Krystaly odemknou pouze kosmetické záležitosti pro vaši postavu. Pomocí této měny prý nebude možné zakoupit žádné záležitosti, které by vám potom pomohly v soubojích.

Nedávno vyšly již dva trailery, které ukazují příběhové pozadí. První si můžete prohlédnout zde a ten druhý pak můžete vidět v článku zde, kde Tomáš vypsal i doposud odtajněné postavy. Mimo jiné se prý máme těšit na příští týden, kdy plejádu hrdinů rozšíří další.

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!