Injustice 2 představuje nové postavy

Seznamte se s dívkami a Swamp Thing!

19. května (Máj) nám vychází druhý díl bojovky od NetherRealm Studios – Injustice 2. Vývojáři již začali hojně představovat postavy, za které bude možné ve finální hře hrát. A protože to samozřejmě není čistě o mužských hrdinech, tak tu máme trailer představující čistě ženské postavy. Trailer se jmenuje Here Comes The Girls a konkrétně uvidíte 4 postavy.

Jsou mezi nimi jak známější, tak, pro některé, i méně známé ženské hrdinky. Samozřejmě záleží, jak moc znáte univerzum hrdinů od DC Comics. První, hodně profláklou postavou je Catwoman. Myslím, že většina lidí zná Selinu Kyle pod jejím „hrdinským“ pseudonymem. Klasicky bude využívat své ostré kočičí drápky a rychlý bič. Další na řadu přijde Poison Ivy, která je taktéž celkem známá. V herním průmyslu hlavně z série Batman: Arkham, kde je možnost ji párkrát potkat. Ivy k boji používá hlavně své rostlinky. Black Canary pak budete znát nejspíše po boku Green Arrow. Jak tedy jistě tušíte, jedná se o kladnou postavu. Black Canary své protivníky zaskočí hlavně svým sonickým řevem. Poslední je Cheetah. Postava, alespoň dle mého, asi nejméně známá. V 50. letech minulého století šla v komiksech po krku hlavně Wonder Woman. Cheetah, jak již jméno napovídá, má prostě a jednoduše schopnosti Geparda. Drápy, velká síla a rychlost.

Z mokřadů a bažin se do Injustice 2 přiřítí Swamp Thing, v češtině překládán jako Bažináč. Swamp Thing je postava napůl humanoidní a napůl entitou na bázi rostliny. V boji pak na své protivníky útočí různými částmi svého rostlinného těla. Taktéž vládne velkou silou a umí si vyvolat duplicitního dvojníka.

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!