Mass Effect Andromeda má prvé recenzie

Rozhodne to nie je najlepšia hra od Bioware.

Mnohí hráči Mass Effect pokladajú práve dvojku za najlepšiu z pôvodnej trilógie. Podľa recenzií sa ale zdá, že Andromeda nedosiahne na kvality žiadnej z troch hier prvej trilógie. Mass Effect Andromeda totiž trpí nie len početnými bugmi a animáciami, z ktorých si internet robí srandu, ale aj nezmyselným príbehom.

V hre som strávil už desať hodín a s niektorými vyjadreniami v recenziách môžem súhlasiť. Dialógy sú písané najhoršie zo série a mnohé nedávajú ani zmysel a vôbec neozvláštňujú quest, ani vzťahy medzi posádkou. Na internete sa stala populárna hláška „Moja tvár je unavená…“ a niektoré argumenty postáv sú akoby ich hovorili deti z materskej školy.

Najlepším aspektom hry sú potom súboje a prostredia, s ktorými sa vývojári pekne pohrali. Aj keď…znova to nie je najkrajšia hra, ktorá bola na Frostbite engine vydaná.

Niektoré hodnotenia máte nižšie, priemer na Metacritic sa zatiaľ zastavil na 75% pre PS4 verziu, najbližšie dni by trochu s priemerom mohlo pohnúť niekoľko ďalších recenzií. Ak by k nám neprišla kópia, vydáme recenziu bez hodnotenia z úvodných 10 hodín.

Mass Effect Andromeda vychádza v Európe 23.3.2017 na PC, Xbox One a PS4. PC verziu si môžete kúpiť tu.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!