Na Oculus sa chystá ďalší veľký titul, Defector

VR hry prežívajú evolúciu a ich kvalita sa približuje štandardným hrám.

Na PlayStation VR sme nedávno recenzovali veľmi podarenú hru Apex Construct, ktorá spolu s fantastickým Farpoint otvárajú éru príbehových hier aj s kvalitnými postavami a príbehom. To platí hlave pre druhý spomínaný titul. Podobne kvalitnú hru dostane čoskoro aj Oculus Rift, oznámená bola hra Defector a predvádza sa v parádnom gameplay traileri.

Defector je nový VR titul vyvíjaný štúdiom Twisted Pixel exkluzívne pre platformu Oculus Rift. Hra je inšpirovaná filmami Mission Impossible či Rýchlo a Zbesilo. Jadrom hry je skutočne práca tajného agenta v extrémnych situáciách a nebudú tu chýbať ani taktické hračky a špeciálne vybavenie. Vývojári tiež sľubujú, že hráš bude mať možnosť ovplyvniť vývoj misie veľkými, ale aj malými rozhodnutiami.

Na Oculus Rift sa hra dostane neskôr v tomto roku a samozrejme k ovládaniu budú potrebné aj ovládače Oculus Touch. Na VR titul to vôbec nevyzerá zle.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!