Nádherná hra Eastshade z vás spraví umelcov

Ako stvorená pre všetkých, ktorí sa vyžívajú v robení screenshotov

Keď recenzujem hry, bežne do recenzie prinesiem 20-30 vlastných screenshotov. Málo kto ale vie, že ich nafotím doslova stovky, nie preto že by sa mi zábery nedarili, ale preto že si užívam nádherné okolie a krásne momenty. Ak vo vás bdie podobný duch, Eastshade je pre vás ako stvorená!

Eastshade je hra, v ktorej sa zhostíte roly umelca putujúceho po ostrove Eastshade. Príbeh odkrývate rozhovormi s obyvateľmi, ktorí vám niektoré informácie posunú napríklad výmenou za nejakú peknú maľbu. A je na vás, aby ste sa vybrali do prírody a tieto maľby zhotovili.

Krása Eastshade spočíva v jednoduchosti ale aj nádherne detailnom prostredí, ktoré priamo môžete dostať na plátno. Nie je tu žiadna herná mechanika maľovania, stačí že hráč sa postaví na vhodné miesto, vyberie vhodné plátno, veľkosť záberu a okolie sa prenesie priamo na plátno. Vyzerá to absolútne nádherne a je tak trochu škoda, že hra vyjde až v roku 2017. Zatiaľ si určite pozrite trailer aj screenshoty a zamierte na oficiálne stránky hry.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!