NBA 2K18 ukazuje, prečo je najlepším basketbalom na trhu

Špičková grafika, skeny tvárí ale aj simulácia oblečenia. 

2K Games dnes vydalo nový trailer zo zákulisia výroby NBA 2K18 – basketbalu pre túto jesennú sezónu. Už niekoľko rokov sa v hodnoteniach basketbal od 2K Games drží na najvyšších priečkach a basketbal od EA – NBA LIVE s ním len ťažko drží krok. Je to najmä vďaka prepracovaným technológiám a vizuálu, vďaka ktorým NBA 2K vyzerá tak dobre.

Vývojársky denník vám ukáže, ako sa do hry skenujú tváre hráčov, uvidíte drobné útržky z editora hráča, ktorého si môžete vytvoriť podľa predstáv ale aj ďalšie premakané fíčury. Vývojári napríklad zoskenovali pravé NIKE dresy v kanceláriách NBA New York a viac ako 200 párov značkových botasiek, v hre sú tak detaily do poslednej nitky.

Aj keď počas hry, keď bude ten panáčik mať na obrazovke 3 centimetre moc toho neuvidíte, aspoň to bude pekne vyzerať v prestrihových scénach, ktoré aj tak čo najrýchlejšie preskočíte.

Všetky staršie ročníky NBA 2K nájdete na stránkach XGames.sk. NBA 2K18 vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 už 19.9.2017.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!