Nová generácia Farming Simulator 15 odhalená na screenshotoch

Úspešná farmárska séria sa vráti budúci rok aj pre next-gen platformy! Vieme ako vyzerá

Tento rok sa Farming Simulator dočkal len mobilnej verzie, séria predala viac ako 2 milióny kusov a pravdepodobne ide o najobľúbenejšiu farmársku hru na svete.

Farming Simulator 15 prinesie nový engine, novú fyziku, efekty, interface, nové herné mechaniky a množstvo nových, krajších prostredí, ktoré na starom engine vyzerali dosť zastaralo.

PC verzia Farming Simulator 15 vyjde už tento Október a na next-gen konzoly hra vyjde začiatkom budúceho roka. Konečne sa tak engine dočká physical-based renderu, vďaka ktorému môžeme vidieť realistické spracovanie traktorov a strojov. Medzi herné mechaniky pribudne aj ťažba dreva, ktorú budete ako podnikatelia môcť vykonávať a spojiť ju s farmárčením. Nebude chýbať ani multiplayer, v ktorom sa stretne až 15 hráčov online, alebo na lokálnej sieti. Čerešničkou na torte je fakt, že hra bude podporovať aj módy.

Uvidíme už na GamesCome, ako hra vyzerá v skutočnosti, screenshoty vyzerajú slušne, čo poviete?

Predobjednávky Farming Simulator 15 na Oficiálnych stránkach

FarmingSimulator15-04 FarmingSimulator15-03 FarmingSimulator15-02 FarmingSimulator15-01

Farming Simulator 15 Artwork

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.