Nová mapa do Overwatch je z povrchu Měsíce

A již ode dneška je dostupná.

Hlavní součástí dnes vydaného patche je samozřejmě nová mapa Horizon Lunar Colony. Zajímavostí je, že se nachází na měsíčním povrchu a najdeme zde i sníženou gravitaci. To však neplatí pro celou mapu, ale jen pro určitou část. Blizzard totiž tvrdí, že pokud by byla gravitace snížena na celém povrchu mapy, změnily by se tak kompetetivní aspekty celé hry. Také z vesmírné stanice, kde je mapa zasazena, pochází Winston.

Dočkali jsme se také opět pár změn v balancování postav. Reaper se již nyní nebude moci uzdravit z orbů, které padají z mrtvých postav. Tyto orby totiž úplně přestanou existovat. Místo toho bude mít Reaper novou pasivní schopnost lifesteal. Ta mu obnoví zdraví rovnající se 20% damage, který ubere oponentům. Další změny se týkají Roadhoga. Ten dostane o jeden náboj do zásobníku navíc. Místo čtyř nábojů tak nyní bude mít k dispozici nábojů pět. Smutné je, že mu vývojáři snížili o 33% damage, na druhou stranu mu zase o 30% zvýšili rychlost střelby. Taktéž se postupně snižuje účinnost všemi využívaného komba hookování a následné střelby. U McCreeho pocítíte lehké zlepšení jeho ultimátní schopnsosti Dead Eye. Schopnost se nyní bude o trochu rychleji zaměřovat na hlavy nepřátel a během první vteřiny se nabije větší damage.

Samozřejmě Blizzard opravil i řadu bugů.

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.