Od dnes si Red Dead Online zahrajú všetci

Red Dead Online dnes otvára svoju bránu pre všetkých hráčov bez rozdielu. 

Hoci prvý hráči sa do Red Dead Online Bety pozreli už v Utorok, od dnes sa do nej dostane každý, bez rozdielu. Už vás tak neobmedzuje nič, prečo by ste sa nemali vybrať objavovať svet online v jednej z najlepších hier aké kedy vyšli.

Navyše, Red Dead Online obsahuje aj dnes veľmi obľúbený Battle Royale mód. Ak však skupinové hranie nie je pre vás alebo len jednoducho nemáte svojich fellas po ruke, môžete sa pustiť do hrania kampane, ktorá obsahuje singleplayer misie! Tie sa však odvíjajú od vášho ranku. Ten je rovnaký ako v singleplayeri. Ak napríklad hráte za dobráka, v jednej z misii bude vašou úlohou banditu chytiť. Ak však hráte ako bandita, dostanete misiu, v ktorej budete musieť vášmu priateľovi v zločine pomôcť utiecť z vezenia.

Každopádne, úvodné týždne bety budú patriť k odstraňovaniu chýb. Nový obsah bude pribúdať postupne časom. Rockstar hovorí, že je možné aj to, že na konci bety sa všetok postup hráčov zresetuje. Tomu sa však snaží vyhnúť. Všetko podstatné o Red Dead Online sme pre vás spísali v samostatnom článku, ktorý nájdete pod týmto linkom.

Red Dead Redemption 2 – MEGARECENZIA

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site