Odhalené bonusové edície Ghost Recon: Wildlands

Mapa Bolívie, soundtrack alebo funkčné slúchadlá k PC alebo konzole.

Po najnovšom traileri z Ghost Recon: Wildlands prinášame aj info o zberateľskej, deluxe aj zlatej edícii hry. Samozrejme najlacnejšie vás vyjde samotná hra, ktorá sa bude predávať za bežnú cenu na PC, Xbox One a PS4. Ak by ste chceli ale obsah navyše, na výber sú zatiaľ tri.

Prvou je Gold Edition, ktorá okrem hry obsahuje Season Pass (DLC rozšírenia potvrdené) aj balíček deluxe in-game itemov. Medzi nimi nájdete nový outfit, motorku a brokovnicu. Stáť bude 89,99€.

Druhou edíciou je Deluxe Edition, ktorá vám k hore spomenutým digitálnym bonusom pridá aj tri kamufláže na zbrane, XP booster a tri emblémy. Čo je ale zaujímavejšie, k hre dostanete aj mapu hernej Bolívie a soundtrack na CD.

Treťou zberateľskou edíciou je Calavera Collector’s Case, v ktorej nájdete všetko hore spomenuté zabalené vo veľkej krabici. Okrem toho je najväčším lákadlom replika slúchadiel, ktoré nosia agenti Ghost Recon v hre. Tieto slúchadlá sú však plne funkčné a spojíte ich s PC, Xbox One aj PS4. K tomu nájdete v balení aj tri poštové pohľadnice z Bolívie s taškou. Cena zberateľskej edície je 139,99 eura.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!