Overwatch bude zadarmo už o tri dni!

Blizzard si pripravil akciu pre hráčov, môžete sa zapojiť do Overwatch

Jedna z najpopulárnejších FPS hier súčasnosti bude znova zdarma. Hoci len na obmedzený čas, hráči budú mať možnosť si Overwatch zahrať a pokúsiť sa zachrániť svet v množstve online herných módoch a na všetkých mapách.

Free Weekend event pobeží od 16.2.2018 od 20:00 nášho času do 20.2.2018 9:00 rána nášho času. Overwatch si budete môcť zahrať na všetkých platformách zdarma, teda na PC (cez Battle.net), Xbox One alebo PlayStation 4. Na konzolách je nutné mať zaplatené členstvo na online hranie.

Počas víkendu bude dostupných všetkých 26 postáv v hre a všetkých 17 máp, ktoré sú aktuálne v hre. Postup, ktorý v hre získate sa zachová a v prípade, že si hru kúpite sa prenesie aj do plnej hry.

Na oficiálnej stránke nájdete inštrukcie k tomuto eventu. Všimnúť si môžete napríklad to, že na konzolách si hru môžete stiahnuť už dnes. Na PC bohužiaľ pre-load nie je.

Na internetovom shope XGames majú okrem štandardných edícií aj zberateľskú, zamierte tam v prípade, že si Overwatch budete chcieť zakúpiť.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.