Do Overwatch sa vracajú letné hry

Vracia sa futbal, takmer 20 nových skinov aj platené loot boxy. 

Po roku sa do Overwatch vracajú znova letné hry (minulý rok inšpirované olympiádou) a prinášajú so sebou viac ako 50 nových sezónnych itemov. Najmä nové skiny sú zaujímavé, naladené do letných štýlov. Takže napríklad McGreeho a Widowmaker si môžete užiť v plavkách.

Futbal v bodobe Lúcioballu sa vracia a znova si ho budú môcť zahrať šiesti hráči v dvoch tímoch. Okrem starého štadiónu v Rio de Janeiro z minulého roka pribudol aj nový štadión v Sidney. Okrem štandardného módu Lúcioball bude na výber aj nový mód Copa Lúcioball, čo je vlastne ranked verzia.

V prípade, že sa budete chcieť dostať rýchlejšie k novým itemom sú znova dostupné Loot boxy pre letné hry. Ich cena sa pohybuje od 2€ za dva boxy až po 40€ za 50 boxov.

Letné hry v Overwatch končia 28.8.2017. Hru si môžete kúpiť v internetovom obchode XGames.sk a sťahovať môžete okamžite.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!