Overwatch slaví rok na herní scéně

Máme tu další event do Overwatch, který oslavuje výročí hry. 

24. května (máj) Overwatch oslaví svoje první narozeniny. Již to bude rok, co tu s námi je stále populární first person střílečka od Blizzardu. Vývojáři samozřejmě neberou narozeniny své značky na lehkou váhu a připravují patřičnou oslavu. Příští týden tak započne další in-game event s názvem Overwatch Anniversary. Ale co vlastně nová událost nabídne? Absolutně nemáme tušení. Blizzard prozatím odhalil pouze datum, ve kterém plánovaný event poběží, a to 24. května až 12. června (jún). V očekávání jsou samozřejmě klasicky nové skiny, spreje, voice-liny a další věci. Co však pro nás mají vývojáři skutečně připraveno, prozatím nevíme a budeme se muset nechat překvapit.

Prodávat se začne Game of the Year edice, která pouze nahradí stávající Origins edici. Žádné velké novinky tedy nečekejte, dostanete stejný obsah, jako je právě v Origins edici.

Dobrou zprávou je jistě další víkend zdarma. Těch se již pár uskutečnilo a mají samozřejmě nahlodat potencionální nerozhodné hráče. Vyzkoušet si Overwatch budete moci na všech platformách přes příští víkend od 26. do 29. května. Samozřejmostí již je zachování všeho, co se vám podaří během volného víkendu nahrát a přesunutí pak do plné hry, pokud si ji zakoupíte.

V přiloženém videu si můžete připomenout, jak šel s Overwatch čas od vydání až do teď. Blizzard nelení a každou chvíli svou hru obohacuje o nový obsah. První přišel první event oslavující Letní olympijské hry 2016 v Riu de Janeiru. Další event Junkenstein’s Revenge obohatil období Halloweenu. Během Vánoc jsme si pak zase mohli zahrát za Torbjörn v oblečku Santa Clause v eventu Winter Wonderland. Následoval Year of the Rooster a poslední event Uprising skončil teprve nedávno. Blizzard nám během prvního roku taktéž nadělil 3 nové postavy: Anu, Sombru a Orisu. Nesmíme taktéž zapomenout na skvěle zpracované animované filmečky dotvářející příběhové pozadí postav. Taktéž se samozřejmě hrdinové z Overwatch stali velice oblíbeným cílem všemožných cosplayerů. No bylo toho opravdu hodně a my se těšíme, co dalšího nám Overwatch přinese.

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!