Paladins: Battlegrounds spája Overwatch a PUBG

Môže vôbec takýto mód v hrdinskej strieľačke fungovať?

Paladins je, ako mnohí určite viete, kópiou Overwatch, akurát že je zdarma. Je to FPS tímová strieľačka s hrdinmi, respektíve rôznymi triedami, kde každý trieda je iná a plní v tíme inú funkciu. Vývojári sa aj napriek tomu rozhodli priživiť sa na úspechu PUBG a do Paladins pridávajú mód Battle Royale.

Paladins: Battlegrounds tak spája akoby Overwatch a PUBG, vyjde niekedy v roku 2018 úplne zdarma. Zatiaľ čo ostatné Battle Royale hry sú zamerané skôr na výkony jednotlivca, Paladins pôjde cestou tímovej hry.

Na jednej veľkej mape skončí 100 hráčov a hrateľná oblasť sa bude postupne zužovať. Maximálny herný čas tak bude len 20 minút a hráči si budú musieť na mape nájsť loot. Tímová hra v Paladins znamená, že hráči budú musieť využiť schopnosti postáv supportu, nejakého hrdinu s dobrou obranou (tank) a tiež schopnosti útočných hrdinov. Či to vôbec bude nejako fungovať sa dozvieme, až hra vyjde.

Podľa správnosti by mali v Battle Royale hrách začínať všetci hráči na rovnakej úrovni výbavy aj schopností, aby mali všetci rovnaké šance v súbojoch. V prípade Paladins si tak celkom neviem predstaviť, ako skupinka hrdinov na krátku vzdialenosti ustojí súboj s hrdinami na dlhé vzdialenosti.Martin Menczer

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

  1. Marek Jaroš píše:

    Dôležité nie je, ako to bude v skutočnosti fungovať, ale priživiť sa 😀

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!