Patch Forza Horizon 3 spôsobuje na PC veľké problémy

Zdá sa, že ide o vývojársky build hry.

Microsoft na PC (zdá sa že aj na Xbox One) spôsobil dosť veľký rozruch posledným updatom Forza Horizon 3. Ten mal do hry pridať podporu aktuálneho balíčku áut Rockstar Energy Pack a budúcich DLC. Problém je, že tento nevinný update spôsobil chybu, pri ktorej musia hráči stiahnuť celých 53 GB nanovo.

Aby toho nebolo málo, mnohí hráči prišli o svoje herné uloženia, hra totiž oznámi, že uloženie hry je poškodené. Ak teda máte verziu hry .37.2 pravdepodobne máte poškodenú verziu hry a mali by ste ju odinštalovať. Správna verzia je .35.2. a vytvorenie save hry na verzii 37 je chyba, ktorú by ste nemali robiť.

Ako ste si všimli, poškodená verzia je novšia, je to totiž vývojársky build, ktorý sa ešte nemal dostať von. Hráči v súboroch hry odhalili obsah, ktorý ešte ani nebol oznámený. Napríklad množstvo nových áut Porsche, BMW, Alfa Romeo, Chevrolet, Dodge a desiatky ďalších značiek. Kompletný zoznam áut, ktoré sú v hre, alebo do hry ešte len pribudnú nájdete tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!