Patch Forza Horizon 3 spôsobuje na PC veľké problémy

Zdá sa, že ide o vývojársky build hry.

Microsoft na PC (zdá sa že aj na Xbox One) spôsobil dosť veľký rozruch posledným updatom Forza Horizon 3. Ten mal do hry pridať podporu aktuálneho balíčku áut Rockstar Energy Pack a budúcich DLC. Problém je, že tento nevinný update spôsobil chybu, pri ktorej musia hráči stiahnuť celých 53 GB nanovo.

Aby toho nebolo málo, mnohí hráči prišli o svoje herné uloženia, hra totiž oznámi, že uloženie hry je poškodené. Ak teda máte verziu hry .37.2 pravdepodobne máte poškodenú verziu hry a mali by ste ju odinštalovať. Správna verzia je .35.2. a vytvorenie save hry na verzii 37 je chyba, ktorú by ste nemali robiť.

Ako ste si všimli, poškodená verzia je novšia, je to totiž vývojársky build, ktorý sa ešte nemal dostať von. Hráči v súboroch hry odhalili obsah, ktorý ešte ani nebol oznámený. Napríklad množstvo nových áut Porsche, BMW, Alfa Romeo, Chevrolet, Dodge a desiatky ďalších značiek. Kompletný zoznam áut, ktoré sú v hre, alebo do hry ešte len pribudnú nájdete tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.