PES 2018 oznámené, sľubuje najväčšie zmeny za posledné roky

Čo si pre nás prichystalo Konami na tento rok?

Konami včera oznámilo PES 2018 a vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť. Minimálne teda na papieri to vyzerá viac než dobre. Čo teda Konami sľubuje?

Realistický gameplay, ktorý k sérii PES neodmysliteľne patrí bude tento rok ešte reálnejší, vďaka vylepšenému systému krytiu lopty a technológii Real Touch+, ktorá sľubuje ešte lepšiu kontroly lopty ako doposiaľ. Prerobené boli priame kopy, ale aj penalty.

Módy ako PES League a Master League boli upravené, teraz obsahujú aj predsezónne turnaje, vylepšený systém obchodovania či pridané scény ako interview alebo zábery do kabíny. Práve v prezentácii futbalu a zápasu ako takého v posledných rokoch PES značne zaostával za sériou FIFA.

Veľkej zmeny sa dočkal aj systém animácii, kde prepracovali veci prakticky od základov, ako je chôdza, beh, prihrávky, atď.. Taktiež vynovili interface a vďaka dátam, ktoré nazbierali na Camp Nou a v Signal Iduna Parku, prinesú reálne nasvietenie štadióna, tunel, ktorým sa ide na štadión, …

Konami toho nasľubovalo veľa, teraz si už len počkať, či to naozaj aj splní. A ak áno, máme sa veru na čo tešiť a FIFA báť, pretože dostane naozaj silného protivníka.

Hra vyjde 14. Septembra na PC, Playstation 4, Playstation 3, XBOX One a Xbox 360. Na PC by hra konečne mala byť plnohodnotnou verziou, nie ako doposiaľ.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!