PewDiePie má na krku ďalší problém, rasistické nadávky počas livestreamu

Herné spoločnosti sa mu začínajú otáčať chrbtom. Ako prví koniec spolupráce ohlásili vývojári z Campo Santo, stojací za hrou Firewatch.

Sem tam sa zmienka o najznámejšom Youtuberovi objaví aj na našich stránkach. Ako je známe, natáča videá o hrách a tak je prirodzené, že či už samotné štúdia, alebo ich PR agentúry s ním majú podpísané rozličné zmluvy, aby hral a propagoval ich hry.

Avšak, PewDiePie má v poslednej dobe na krku pár škandálov. Naposledy mu počas livestreamu z PlayerUnknown´s Battlegrounds vyletela z úst rasistická hláška „What a fucking ni**er!“ Samotný Felix sa hneď potom, ako si uvedomil čo povedal, ospravedlnil, ale už bolo neskoro. Záznam streamu dnes už nenájdete, no vďaka niekotorým jedincom, ktorí ho stihli nahrať ešte pred zmazaním, si spomínaný moment môžete pozrieť nižšie.

Tento škandál má preňho už aj prvú reakciu, kde spoluzakladateľ štúdia Campo Santo, Sean Vanaman na svojom twitteri ohlásil, že s Youtuberom končia celú spoluprácu a má zakázané vo svojich videách používať materiály z Firewatch, ale aj ďalších hier, ktoré toto štúdiou v budúcnosti prinesie.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentárov 6

  1. morthimeer píše:

    Nebude DMCA takedown na video kde hra hru proti fair use kedze to spada transformative content a kedze to komentuje alebo vyjadruje svoj nazov a tym by sa ich DMCA takedown stal protizakonny kedze neporusuje nic a oni o tom vedia a aj tak podaju DMCA takedown?

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!