PlayerUnknown’s Battlegrounds dostane nové auto

Auto bude exkluzívne pre púštnu mapu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds sa teší obrovskej obľube medzi hráčmi. Včera sme vás informovali o tom, že hra sa po vydaní na PC a XBOX One, dočká aj pridania mikrotransakcii. Avšak, vývojári chcú ísť cestou čisto kozmetických itemov v loot boxoch. Takže tam nájdeme len skiny pre postavy, zbrane atď.

Okrem toho ale momentálne vývojári PUBG pracujú aj na novej, púštnej mape. A dnes oznámili, že táto mapa sa dočká nového vozidla, ktoré bude exkluzívne práve pre túto mapu. Terénne auto je inšpirované pick-upmi z ´80. rokov.

Po vydaní hry by mal vyjsť aj špeciálny tutoriál mód. V ňom si budú môcť hráči vyskúšať zbrane na blízko aj na diaľku. Do hry pribudne špeciálna strelnica.

PUBG má momentálne viac ako 22,5 miliónov hráčov len na PC v Early Access. Vydanie hry je naplánované ešte tento mesiac na PC a Xbox One, kde hra pobeží len 30fps.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!