Posledná séria The Walking Dead od Telltale možno predsa len vyjde

Záujem prejavilo niekoľko partnerov, vďaka ktorým by mohla byť hra dokončená

Štúdio Telltale Games pred pár dňami ukončilo svoju činnosť a pozastavené boli takmer všetky projekty, na ktorých pracovali. The Wolf Among Us 2, hra Stranger Things alebo posledná séria The Walking Dead tak pravdepodobne neuvidia svetlo sveta. Avšak plamienok nádeje v poslednom prípade ešte existuje. Štúdiu Telltale Games sa totiž ozvalo niekoľko partnerov, ktoré prejavili záujem o dokončenie hry.

Telltale, momentálne už len s 25 vývojármi, oznámilo na Twitteri, že momentálne rokujú s partnermi o vydaní epizód 3 a 4, ktoré mali uzavrieť príbeh Clementine a celej série The Walking Dead. Epizóda 2 vychádza dnes, tak ako bolo pôvodne naplánované. Ktorí partneri by hru teoreticky vydali ale nevieme, ja tipujem THQ Nordic. Tí môžu poskytnúť peniaze aj vývojárov na dokončenie a vydanie hry.

22. Septembra štúdio Telltale Games oznámilo ukončenie činnosti a okamžité prepustenie 90% zamestnancov. Niektorí z nich boli do firmy prijatí len pár dní predtým, ako sa to stalo. Zatiaľ nikto presne nechápe, čo sa v Telltale odohralo, dostupné informácie nájdete v tomto článku.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!