Postapo akcia s vozidlami Crossout je už dostupná v Early Access

To je tá pecka, čo sme hrali minulý rok na GamesCome. 

Jedna z hier, ktoré majú rozhodne potenciál je Crossout od MMO giganta Gaijin Entertainment. Hra, v ktorej sa proti sebe postavia dva tími hráčov a bojujú s vozidlami, ktoré si sami postavili zo stoviek súčiastok. Tanky a lietadlá sú síce pekné, ale čo tak bojovať na vlastnom bojovom stroji, ktorý si môžete poskladať úplne podľa predstáv?

Hráči na Steame sa môžu zapojiť do uzatvoreného beta testu zakúpením Early Access balíčka Westland Warrior, ktorého obsahom je unikátne obrnené vozidlo Bloodhound vyzbrojené dvojicou výkonných brokovníc Sledgehammer, 2000 herných mincí, exkluzívny portrét pre postavu a špeciálny tmavočervený lak. Obsah balíčka je dostupný v hre okamžite, po ukončení uzatvoreného beta testu bude resetovaný a priradený k danému účtu so začiatkom otvoreného beta testu. Kedy bude spustená otvorená beta ale ešte nevieme. BTW, finálna hra bude zdarma, teda free to play.

Vyššie oficiálny trailer k spusteniu Steam Early Access a nižšie zase tri screenshoty. Crossout sme skúšali minulý rok na GamesCome a vyzeralo to ako slušná zábavka s celkom podareným vizuálom, fyzikou a hlavne – zábavnými zápasmi a budovaním vozidla.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!